KONST / Litografier / Litografi 12691032

nr 1269 1032

Arne Lindqvist

(1927-2010), Sverige

Litografi, "Bareller i snö". Signerad, daterad 1983. Motivet: 14,5x27,5 cm

Arne Lindqvist, svensk bildkonstnär född 1927, död 2010.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 19:58:38

19/8 18:14:00 1      Vinnande bud

Arne Lindqvist

Läs mer om Arne Lindqvist